Havucum

Havucum.com Nasıl Kuruldu?


havucum.com'un temeli teknoloji ve araştırma alanında ayrı ayrı 10 yılı aşan uzmanlıkları olan dört arkadaş tarafından 2018 yılında atıldı. Online ödeme sistemleri üzerine faaliyet gösteren ve aynı zamanda kurucularımıza ait bir teknoloji şirketi olan Gateinside'ın çatısı altında 2019 yılında faaliyete geçti.

Neler Yapıyoruz


Pazar araştırması yapan firmalarla iş ortaklığı yapan bir şirketiz. Firmaların ihtiyaçlarına yönelik hazırladıkları anketleri, uygulama, sistemde kayıtlı e-posta adresleri ya da uygulamaya üye oldukları sosyal medya kanalları üzerinden duyuruyoruz ve çalışmaya uygun üyelerimizle paylaşıyoruz.

Üyelerimiz, anket için belirlenen süre içerisinde anketi doldurarak çalışmanın tamamlanmasını sağlar. Anketi başarıyla tamamlayan üyelerimize anket için belirlenen havuç miktarı üyeliklerine yansıtılır.

Misyonumuz ve Vizyonumuz


havucum.com, genç ve dinamik yapısıyla pazarın ihtiyaçlarını elinde bulundurduğu araştırmanın ve teknolojinin gücüyle harmanlayarak pazara yeni bir soluk getirmeyi hedeflemektedir. Gelişen teknolojiyle birlikte araştırma dünyasının değişen ve artan ihtiyaçları doğrultusunda yüz yüze ve telefonla anket gibi klasik araştırma yöntemlerinin yerini, online anketler almaya başladı. havucum.com olarak online anketler ile daha geniş bir kitleye daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde ulaşarak hem zamandan hem de maliyetten tasarruf sağlıyoruz.

Sertifikalarımız

proks_iso 9001
ISO 9001
proks_iso 20252
ISO 20252