Ödüller & Kazançlar

Havuç nedir? Kazanılan havuçların TL karşılığını nasıl hesaplarım?

Havuç, sitemizde para yerine geçmektedir. Örneğin kişisel bakım anketine katıldığınızı varsayalım, ankete katılırken ekranda ilgili anket için belirlenen havuç miktarı 100 Havuç ise 1 Türk Lirasına denk gelmektedir. Anketleri başarılı şekilde tamamladığınızda hesabınıza belirlenen havuç miktarı aktarılır. Anket için önceden belirlenen kriterlere uymadığınız durumlarda ise yine bir miktar havuç hesabınıza aktarılır. Böylece sitemiz üzerinden temas ettiğiniz her bir anket için mutlaka havuç kazanmış olursunuz.

Ödemelerimi nasıl takip edebilirim?
Talep ettiğiniz ödemeleri ana sayfadaki “Bekleyen Ödemelerim” sekmesinde görebilirsiniz. Belirlenen günler içinde ödemenizin hesabınıza geçmemesi durumunda, “Bize Ulaşın” üzerinden konuyu açıklayan bir e-posta atmanız yeterli. Size en kısa sürede dönüş yaparak sorunu çözüyor olacağız.
Katıldığım anketlerin ödemesini nasıl talep edebilirim?
Havucum.com'da bakiyeniz 20 TL ve üzerinde olduğunda ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Profilim sayfasında yer alan “Ödeme Talebinde Bulun” butonunu kullanarak ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Ödemeniz, talebin giriş tarihinden itibaren 3 iş günü içinde hesabınıza geçer.