Havuç nedir? Kazanılan havuçların TL karşılığını nasıl hesaplarım?


Pazar araştırması yapan firmalarla iş ortaklığı yapan bir şirketiz. Firmaların ihtiyaçlarına yönelik hazırladıkları anketleri, uygulama, sistemde kayıtlı e-posta adresleri ya da uygulamaya üye oldukları sosyal medya kanalları üzerinden duyuruyoruz ve çalışmaya uygun üyelerimizle paylaşıyoruz.

Ödemelerimi nasıl takip edebilirim?


Talep ettiğiniz ödemeleri ana sayfadaki “Bekleyen Ödemelerim” sekmesinde görebilirsiniz. Belirlenen günler içinde ödemenizin hesabınıza geçmemesi durumunda, “Bize Ulaşın” üzerinden konuyu açıklayan bir e-posta atmanız yeterli. Size en kısa sürede dönüş yaparak sorunu çözüyor olacağız.

Katıldığım anketlerin ödemesini nasıl talep edebilirim?


Havucum.com'da bakiyeniz 30 TL ve üzerinde olduğunda ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Profilim sayfasında yer alan “Ödeme Talebinde Bulun” butonunu kullanarak ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Ödemeniz, talebin giriş tarihinden itibaren 3 iş günü içinde hesabınıza geçer.

Referans Sistemi Nedir?


Mevcut üyeliğiniz üzerinden arkadaşlarınızı Havucum’a davet ederek, onların katıldığı anketlerden de kazanç elde edebilirsiniz.

Referans Sistemi Nasıl Çalışır?


Profilinizde bulunan davet butonunu tıklayarak referans kodunuzu oluşturup arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ne kadar çok arkadaşınızı davet ederseniz kazancınız da o oranda artacaktır.
Davet edilen kişilerin sizin iletmiş olduğunuz referans kodunu girerek üye olması gerekmektedir. Referansınız ile üye olan kişilerin katıldığı her anketten kazandığı miktarın %5’i kadar havuç puan anket bitiminde sizin hesabınıza otomatik olarak aktarılacaktır.
Kazanç sağlayabilmeniz için sizin referansınız ile üye olan kişilerin mutlaka anketlere katılım sağlaması gerekmektedir.
Referans sisteminden kazandığınız havuç puanları hesabınızda bulunan “Referans Kazanç” bölümünden takip edebilirsiniz.