Bize Ulaşın

Havucum Yardım Merkezine Hoşgeldiniz. Geri bildiriminizi daha iyi tanımlayabilmek için lütfen yönlendirme formunu eksiksizce tamamlayınız.

Bu seçeneklere göz attınız mı?

Nasıl üye olurum?
Sitemize sağ üst köşedeki “Üye Ol” butonuna tıklayarak adımları takip ederek yada Facebook üzerinden hızlıca hesap oluşturabilirsiniz. Kendi adınıza sadece bir üyelik oluşturabilirsiniz. Birden fazla üyelik açma durumunda T.C. kimlik numaranızı onaylayamaz ve ödeme talebinde bulunamazsınız.
Üyelik ücreti var mı?
Sitemize üye olurken ya da sonrasında herhangi bir ücret talep edilmemektedir.
Üyelik bilgilerimi nasıl güncellerim?
Siteye giriş yaptıktan sonra "Profilim" menüsünden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Ad ve soyadı bilgileriniz değiştirilemez. E-posta ve telefon numarası güncellemeleri için [email protected] üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Siteye üye olursam diğer ürün ve hizmetlerin reklamını yapan e-postalar alacak mıyım?
Hayır, sitemizde yalnızca anketlerimiz ve kullanıcılarımızı bilgilendirmeye yönelik e-posta gönderimi yapılmaktadır. Reklam gibi tanıtımlar yapılmamaktadır.
Yurtdışında yaşıyorum, üyeliğim kabul edilir mi?
Panelimize yalnızca Türkiye'de ikamet eden kişiler üye olabilir.
Üyelik sözleşmesini kabul etmek zorunda mıyım?
Üyelik sözleşmelerini kabul etmeden üyelik yapamazsınız. Bu sözleşmeler Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereği zorunlu olarak istenmektedir.

Bu seçeneklere göz attınız mı?

Ankete son katılım tarihi nedir?
Anketlere son katılım tarihi, anketin giriş ekranında belirtilmektedir. Her çalışma için önceden belirlenen sayıya ve katılıma göre, anket son katılım tarihinden önce kapanabilir ya da süresi uzatılabilir. Son katılım tarihinden önce tamamlanan anketler, profilinizdeki katılabileceğiniz anketler bölümünden kaldırılmaktadır.
Anketi yarıda bıraktım yine de havuç kazanır mıyım?
Yarım bıraktığınız anketler için havuç kazanamazsınız.
Ankete daha sonra kaldığım yerden devam edebilir miyim?
Anketleri bir kerede bitirmek zorunda değilsiniz. Anketi cevaplarken belirli bir soruda anketi kapatıp anket için belirlen süre içinde yeniden girip kaldığınız sorudan doldurmaya devam edebilirsiniz.
Az anket geliyor neden?
Anket gönderimleri sistem tarafından anketin konusuna göre sizin üye olurken girmiş olduğunuz cinsiyetiniz, yaşadığınız il, yaşınız, eğitim durumunuz gibi bilgilere göre otomatik tanımlanmaktadır. Bu nedenle temel bilgileriniz eksiksiz şekilde dolu olduğunu kontrol ediniz.
Ankette verdiğim cevapların uygun bulunmuyor, neden?
Her anketin konusuna göre yaş, cinsiyet, yaşanılan il gibi kitle belirleyici kriterleri ve profil grubuna göre belirli bir kotası bulunuyor. Anketin kotası dolduğunda ya da profiliniz o anketin hedef kitlesi dahilinde olmadığında anketiniz kota dışı sayılıyor. Maalesef anketlerin içindeki sorulardan ötürü o ankete uygun olup olmadığınızı önceden bilemiyoruz. Ayırmış olduğunuz zaman için biz size yine de 10 havuç puan hediye ediyoruz.
Bildirim geliyor ancak baktığımda kaçırdığım anketlerde gözüküyor.
Projelerin sonuna doğru az sayıda anket kalıyor ve sizlere bildirim geldikten kısa süre sonra anketi kapatmak durumunda kalabiliyoruz. Bu sebeple kaçırdığınız anketlerde gözüküyor olabilir.

Bu seçeneklere göz attınız mı?

Ödeme çeşitleri nelerdir?
Sisteme kayıtlı banka hesabınıza EFT/havale yoluyla sizden herhangi bir kesinti yapılmadan ödeme alabilirsiniz. Dilerseniz Papara üzerinden de ödeme talep edebilirsiniz ancak Papara üzerinden yapılan ödemelerde kesinti yapılmaktadır.
Ödeme ne kadar zamanda hesabıma geçer?
Talep giriş tarihinden itibaren ödemeniz, takip eden 3 iş günü içinde hesabınıza geçer.
Havuç nedir? Kazanılan havuçların TL karşılığını nasıl hesaplarım?
Havuç, sitemizde para yerine geçmektedir. 100 havuç puan, 1 TL değerindedir.
Ödeme talebinde bulunmak için ne kadar havuç toplamam gerekiyor?
Kazandığınız havuçları TL’ye çevirmek için hesabınızda 2.000 veya üzerinde havuç olması gerekmektedir. Havuç miktarı belirlenen rakamın altında ise ödeme talebi butonu aktif olmamaktadır.
Nasıl ödeme talebinde bulunabilirim?
havucum.com'da bakiyeniz 20 TL ve üzerinde olduğunda ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Profil sayfanızda yer alan “Ödeme Talebinde Bulun” butonunu kullanarak hesabınıza aktarılması için onay verebilirsiniz.

Bu seçeneklere göz attınız mı?

Üye olurken neden kişisel bilgilerim talep ediliyor?
Her projenin belirli hedef kitlesi bulunmaktadır ve anket gönderimleri bu bilgilere göre yapılmaktadır. Sizlere başarılı bir şekilde katılabileceğiniz doğru anket gönderimi yapabilmemiz için yaşadığınız il, yaş, cinsiyet gibi bilgilerinizi sistemimize bulundurmamız ve bu bilgilere göre gönderim yapmamız gerekmektedir. Aksi takdirde sürekli uygun olmadığınız anketlere katılıp, 10 havuç puan olan anket katılım ücreti almak durumunda kalabilirsiniz.
Kişisel bilgilerinizin gizliliği
Üye olurken girmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz, 3. şahıslar veya firmalarla kesinlikle paylaşılmaz. Yine aynı şekilde site üzerinden katıldığınız anketlerde paylaştığınız yaşınız, yaşadığınız il ve eğitim durumunuz gibi bilgiler ise isminiz belirtilmeksizin toplu şekilde raporlanır. Size özel, sizi kişisel olarak tanımlayacak hiçbir bilgi, kesinlikle paylaşılmaz.
Kişisel bilgilerin güvenliği
Kişisel bilgileriniz şirket içinde sadece yetkili kişiler tarafından görüntülenmektedir. Bu bilgiler Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında olup, hiçbir kişi ya da kuruluş ile paylaşılmamaktadır.
T.C. Kimlik numaranızı ve banka bilgilerinizi neden alıyoruz?
Bu bilgiler hesabınızda biriken havuçlarınızı Türk Lirasına çevirip banka hesaplarınıza aktarabilmek için zorunlu olarak alınması gereken bilgilerdir. Ayrıca T.C. kimlik numaranız sizin tekil ve gerçek bir kişi olduğunuzu garanti etmektedir. Bu bilgiler, gerçek kullanıcılarımıza daha fazla anket göndermemize olanak sağlar. Sitemize kayıt esnasında ya da sonrasında girmiş olduğunuz tüm kişisel bilgiler sistemimizde yüksek güvenlikli alanlarda saklanmaktadır ve korunmaktadır.
İleri